آموزشگاه آشپزی در تهران
تور آنتالیا
ویزای تایوان
قیمت تور کانادا
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
رزرو هتل مشهد
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :رزرو هتل
تاريخ: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۱۲:۲۸

روستاني نغندر از توابع بخش طرقبه و در هتل الماس 2 مشهد فاصله 10 كيلومتري آن واقع شده است و به وسيله جاده اي هتل درويشي مشهد به طول 12 كيلومتربه جاده هتل الماس 2 مشهد اصلي مشهد- طرقبه متصل مي شود. اين روستاي سرسبز و آباد كه در دامنه كوه هاي شمالي بينالود و در ميان يكي از چند دره محصور ميان كوه ها واقع شده، منطقه اي هتل درويشي مشهد است ييلاقي و سرسبز و زيبا و مصفا كه به دليل داشتن چشم اندازهاي هتل الماس 2 مشهد طبيعي ، به ويژه درتابستان مورد توجه مسافران و ساكنان مشهد است . اين روستا دردامنه كوه هاي بينالود و در قسمت جنوب رشته كوه هتل درويشي مشهد و در فاصله 22 كيلومتري جنوب غربي هتل الماس 2 مشهد طرقبه واقع شده است. جاده كنگ از ميدان دوم طرقبه و يازده كيلومتري جاده نغندر منشعب مي گرددو با شيبهاي تند بر بستر دره به روستاي كنگ متصل مي شود. روستاي ييلاقي كنگ به دليل داشتن چشم اندازهاي هتل الماس 2 مشهد طبيعي و چشمه سارها و باغ هاي گوناگون و دامنه ها هتل درويشي مشهد و كوهپايه هاي مورد علاقه كوهنوردان ، داراي جاذبه هاي تفريحي و گردشگري است. درهمه ايام سال به ويژه درتابستان ها ، حاشيه هتل الماس 2 مشهد كنگ با اين كه جاده مناسبي ندارد، رودخانه و اطراف دره آن ، محل استراحت موقت مسافران است.

نويسنده :رزرو هتل
تاريخ: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۱۲:۱۶

روستاي جاغرق يكي از روستاهاي ييلاقي هتل جواهر شرق مشهد و سرسبز است كه در 21 كيلومتري جنوب غربي مشهد و درفاصله 7 كيلومتري جنوب غربي طرقبه هتل جواهر شرق مشهد واقع شده است و به روستاهاي عنبران ، طرقدر، كردينه، تغاره و دهستان شانديز محدود هتل سينور مشهد مي شود. درباره وجه تسميه جاغرق نوشته اند كه نام اصلي و قديمي آن چاه غرق بوده كه به تدريج به جاغرق تبديل شده است.قدمت هتل جواهر شرق مشهد اين آبادي زياد و به قولي به قبل از اسلام مي رسد. روستاي جاغرق داراي آب و هواي معتدل  هتل سينور مشهد كوهستاني و زمستان هاي سرد و تابستان هاي معتدل مي باشد. وجود باغ هاي ميوه هتل جواهر شرق مشهد و در ه سرسبز و چشم اندازهاي زيبا و محيط با صفا ، جذابيت خاصي به اين دره ييلاقي بخشيده است . جاغرق علاوه بررودخانه فصلي هتل جواهر شرق مشهد داراي چندين رشته قنات و يك چشمه و آبشارهاي متعدد است هتل جواهر شرق مشهد و اقامتگاه هاي موقت و رستوران هايي نيز درحاشيه رودخانه و يا به هتل سينور مشهد صورت جزيره دربخش هاي مختلف اين دره سرسبز ايجاد شده كه درفصل تابستان محل استراحت و تفرج مسافران و دوستداران طبيعت هتل جواهر شرق مشهد است. جاغرق علاوه بر جذابيت هاي گردشگري ، يكي از مراكز عمده توليد ميوه هتل سينور مشهد دراستان خراسان به شمار مي آيد. 

نويسنده :رزرو هتل
تاريخ: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۱۲:۰۴

شانديز هتل كيانا مشهد يكي از مناطق ييلاقي و خوش آب هتل قصر طلايي مشهد و هواي اطراف مشهد است كه در بخش طرقبه و در فاصله 30 كيلومتري غرب هتل كيانا مشهد  مشهد و حدود 13 كيلومتري طرقبه و در مسير راه مشهد به ابرده و زشك واقع شده است. هتل كيانا مشهد چشمه سارها و باغ هاي فراوان ، فضاي هتل قصر طلايي مشهد سرسبزو خرم ، رودخانه و چشمه اندازهاي زيبا و مصفا و آب و هواي مناسب و به ويژه توليدات صنايع دستي از قبيل انواع وسايل هتل قصر طلايي مشهد پوستي و چوبي و سوغاتي هاي ديگر و امكانات رفاهي و واحد هاي اداري و خدماتي ، اين منطقه ييلاقي را به صورت هتل كيانا مشهد گردشگاهي مهم درآورده است كه مورد توجه ساكنان هتل قصر طلايي مشهد مشهد و مسافران و زائران است. از جمله نقاط ديدني شانديز پارك جنگلي است. هتل قصر طلايي مشهد محصولات عمده باغي شانديز عبارتند از : گيلاس هتل كيانا مشهد ، زردآلو، گوجه فرنگي ، هلو، آلو ، انگور، توت، گردو، بادام. هتل قصر طلايي مشهد روستا هاي سرآسياب ، ارچنگ ، خادر ، ابرده پايين و بالا و زشك دراطراف شانديز و هتل قصر طلايي مشهد در امتداد يك دره طولاني هتل كيانا مشهد قرار دارند و از آب يك رودخانه مشروب ميشوند.

نويسنده :رزرو هتل
تاريخ: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۱۱:۵۲

سرزمين موج‌هاي آبي مشهد كه در زميني به مساحت ۸۴۶۰ مترمربع ساخته شده، يكي از بزرگترين پارك‌هاي آبي خاورميانه و پرطرفدارترين هتل بين المللي قصر مشهد مكان‌هاي ديدني هتل اطلس مشهد مشهد است. اين مجموعه، يكي از بهترين مكان‌هاي گردشگري مشهد است كه سرسره‌اش هم، برنده بهترين سرسره آبي سال ۲۰۱۰ از هتل اطلس مشهد انجمن پارك‌هاي آبي جهان شده. براي رسيدن هتل اطلس مشهد به هتل بين المللي قصر مشهد سرزمين موج‌هاي آبي مشهد، كافي‌ست سوار مترو مشهد شويد و در ايستگاه پارك ملت پياده شويد؛ سرويس‌هاي قاسم‌آباد از جلو هتل اطلس مشهد مترو حركت مي‌كنند و شما را مستقيم روبه‌روي در مجموعه پياده مي‌كنند. اين مجموعه پر است هتل بين المللي قصر مشهد از وسيله‌هاي آبي هيجان‌انگيز و تا قبل از برپايي پارك آبي مكعب هتل اطلس مشهد پكن در سال ۲۰۱۰، بزرگترين پارك آبي قاره آسيا بود. در اين پارك موج‌هاي آبي مشهد، مي‌توانيد از امكاناتي مثل سرسره‌هاي سرعتي، سرسره هتل اطلس مشهد پيچشي، سرسره تويستر، چاله فضايي، استخر موج، رودخانه آرام و هتل بين المللي قصر مشهد خروشان، منطقه بازي كودكان، استخر بركه، سوناي خشك و بخار، جكوزي سرد هتل بين المللي قصر مشهد  و گرم، رستوران، كافي هتل اطلس مشهد ‌شاپ، فروشگاه لوازم ورزشي، حمام تركي و... استفاده كنيد.

نويسنده :رزرو هتل
تاريخ: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۱۱:۴۰

از مهمترين ييلاق هاي كوهستاني حاشيه مشهد، طرقبه است كه در 18 كيلومتري جنوب غربي مشهد و در مسير راه جاغرق واقع شده و از غرب به كوه هاي بينالود و هتل مشهد از شمال به كوه تخت رستم محدود مي شود. طرقبه داراي باغ هاي فراوان با ميوه هاي متنوع و هتل مشهد چشمه سارهاي زيباست و رودخانه اي زيبا از كنار آن مي گذرد و در تابستان هتل هاي مشهد داراي آب و هواي خنك و مطبوع است . دره سرسبز و خرم طرقبه به واسطه اتصال به ييلاق هاي ديگر و نزديكي به مشهد از قديم به عنوان تفريحگاه مورد توجه ساكنان و زائران مشهد بوده است. جاذبه هاي گردشگري و سياحتي طرقبه موقعيتي توريستي براي اين منطقه فراهم ساخته كه درزندگي هتل مشهد مردم طرقبه و مشهد نقشي هتل هاي مشهد مؤثر و حائز اهميت دارد.  هتل مشهد طرقبه بين دو گودي قرار دارد و درسمت چپ آن رودخانه و در طرف راست بازه زو واقع شده و ارتفاع آن حدود 1433 متر از سطح درياست . طرقبه از امكانات و خدمات شهري از قبيل پارك عمومي زيبا و رودخانه كنار آن و دواير پست، مخابرات، جايگاه پمپ بنزين، درمانگاه و مسجد و رستوران هاي متعدد در هتل هاي مشهد محيط طبيعي هتل مشهد و فروشگاه هاي صنايع دستي و ديگر امكانات رفاهي برخوردار است. وجود اين امكانات و شرايط خوب و آب و هوايي بر جاذبه هاي اين منطقه افزوده است. از جمله ويژگي هاي اين منطقه ييلاقي – تفريحي ، توليدات هتل هاي مشهد صنايع چوب هتل مشهد به ويژه سبد بافي و لوح بافي و صنايع دستي مثل گلدوزي و قاليبافي  است كه مورد هتل هاي مشهد توجه مسافران و زائران مي باشد و سبد حصيري آن معروف به لوخ و قالي گلباقيان طرقبه از شهرت برخوردار است.

موضوع:
برچسب‌ها: هتل مشهد، هتل هاي مشهد، مشهد، گردشگري،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]
تاریخ امروز
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ