آموزشگاه آشپزی در تهران
تور آنتالیا
ویزای تایوان
قیمت تور کانادا
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
رزرو هتل مشهد
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :رزرو هتل
تاريخ: ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۰۸:۰۲

 

اهواز به عنوان هتل اهواز مركز استان خوزستان ، فاصله‌ ۸۷۴ كيلومتري با تهران دارد . در استان خوزستان مي ‌توان بناهاي تاريخي بسياري يافت. طبيعت متنوع، در كنار تنوع قومي و مذهبي گردشگران زيادي را به خود جذب ميكند. آب‌ و هواي‌ اهواز گرم‌ و هتل اهواز مرطوب‌است . اين شهر هتل هاي اهواز زيبا و تاريخي كه در كتيبه هاي باستاني از آن نام برده شده ، از قديمي ترين شهرهاي خوزستان است  . شهر اهواز ۴۰ اثر و محوطه تاريخي ثبت شده دارد اين منطقه در زمان سلاطين عيلام شهري آباد  هتل اهواز و پر سكنه بوده است.  بناي معين التجار (خانه شيخ خزعل) در دوره ناصر الدين شاه قاجار ساخته شده است  و در حال هتل هاي اهواز حاضر  در اهواز، خيابان ۲۴ متري، خيابان كاوه غربي، نبش اول واقع گرديده است . اين كاروانسرا ذر كنار پل هتل اهواز سفيد و در بافت قديمي شهر است. اين اثر در تاريخ ۲۰ آبان ۱۳۷۷ با شمارهٔ ثبت ۲۱۵۸ به‌عنوان يكي از هتل هاي اهواز آثار ملي ايران به ثبت رسيده است.

موضوع:
برچسب‌ها: هتل اهواز، هتل هاي اهواز، هتل، اهواز،

نويسنده :رزرو هتل
تاريخ: ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۰۷:۴۷

 

موزه آبادان يكي از موزه هاي كهن هتل پارسيان آبادان ايران است. اين موزه در سال 1338 با مجموعه آثاري از دوره مقابل تاريخ و آثاري از دوره هاي متاخر تا دوره قاجاريه و نيز آثاري از هنرمندان كارگاه هاي هنرهاي سنتي افتتاح شد. در برپايي اين موزه  هتل پارسيان آبادان مرحوم علي هانيال مساعدت بسيار كرد. ساختمان موزه با الهام از هتل كاروانسرا آبادان معماري سنتي ايران شكل گرفته است.اين ساختمان داراي گنبدي به ارتفاع 5.22 متر است كه متاثر از گنبد مقبره دانيال نبي شوش است. موزه آبادان در يك طبقه و داراي يك تالار اصلي و دو تالار جنبي است. تالار اصلي، محل نمايش آثار دائمي موزه هتل پارسيان آبادان از جمله آثار به دست هتل كاروانسرا آبادان آمده از شوش (هزاره اول ق.م) و آثار دوره صفوي و قاجاري است. همچنين آثار مردم شناسي و پوشاك هتل كاروانسرا آبادان سنتي مردم خوزستان نيز در بخش ديگري از موزه به نمايش گذاشته شده است.

نويسنده :رزرو هتل
تاريخ: ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۰۶:۴۹

پارك جنگلي چاه كوتاه  در روستاي چاهكوتاه (چاه كوتاه) از توابع بخش مركزي شهرستان بوشهر در 50 كيلومتري شمال شرقي بوشهر واقع شده است. روستاي چاهكوتاه در منطقه ‌اي دشتي استقرار يافته و بافت مسكوني متمركزي دارد.  چاهكوتاه از سطح دريا 30 متر ارتفاع دارد و آب و هواي آن در فصول پاييز، زمستان و بهار معتدل و در تابستان گرم و خشك هتل پلاس بوشهر است. روستاي چاهكوتاه از جنوب غربي به روستاي كنار آبادي و از شمال شرقي به روستاهاي تل اشكي و دويره محدود مي شود. توفان شن و تش باد (آتش باد) دو عامل اساسي مؤثر در اقليم و معماري اين روستاست. به دليل بالا بودن سطح آب هاي زيرزميني و عمق كم چاه هاي آب در گذشته، نام روستا چاه كوتاه ناميده شده است. قدمت هتل پلاس بوشهر اين روستا به اواخر دوره صفوي مربوط است. مردم روستاي چاهكوتاه، در حوادث جنگ هاي جنوب (ايران – انگليس) نقش فعالي داشته اند و آرامگاه هايي از آنها به جا مانده است. مردم روستاي چاهكوتاه به زبان فارسي با لهجه محلي سخن مي گويند، مسلمان و پيرو مذهب شيعه جعفري هستند. در دهه 1350 در اجراي طرح كنترل و مهار شن هاي روان، پارك جنگلي چاكوتاه احداث گرديد و كشت درختان كويري به منظور مهار هتل پارس تبريز پيشروي بيابان در هتل پلاس بوشهر اين منطقه رواج يافت. پارك جنگلي چاكوتاه، به يكي از نشانه هاي اصلي اين روستا تبديل شده است.

موضوع:
برچسب‌ها: هتل پلاس بوشهر، بوشهر، هتل،

نويسنده :رزرو هتل
تاريخ: ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۰۶:۳۰

بازار ماهي فروشان بوشهر در سال ۱۳۴۵ خورشيدي ساخته شده است بازارچه قديمي عرضه ماهي و ميگوي شهر بوشهر از قطب هاي توليد و پرورش آبزيان مي باشد كه در خيابان شهداء، بازار روز واقع شده است. فضاي بازارچه ماهي و هتل پرواز بوشهر ميگوي بوشهر فاقد استانداردهاي مناسب بوده و مكان هايي كه در اين بازارچه آبزيان عرضه مي شود غير بهداشتي است. متاسفانه از اين بازار استقبال شاياني نميشود چرا كه فرسودگي اين بازارچه و قرار گرفتن آن در محل پر رفت و آمد شهر موجب ايجاد بوي بد و متعفن در هتل هيرون بوشهر مركز شهر بوشهر شده است، از اين رو خريداران ترجيح مي دهند تا هتل پرواز بوشهر ماهي مورد نياز خود را از دست فروشان ماهي يا فروشندگان مستقر در اسكله هاي بوشهر تامين كنند. علاوه بر اين كه فضاي اين بازار بسيار كوچك است، كسبه اين بازار نيز به جاي اين كه آبزيان خود را در درون مغازه عرضه كنند در درون سيني هتل هيرون بوشهر هايي قرار داده اند كه موجب سد معبر و برخورد عابرين با سيني ها مي شود كه اين باعث آلودگي بدن هتل پرواز بوشهر و لباس ها مي شود. سايت گردشگري ايران – مكانبين اميدوار است تا مسئولين با رسيدگي به اين مكان ها هتل هيرون بوشهر كه مي توانند موجب رونق اقتصادي منطقه و جذب گردشگر شود را بازسازي نمايند.

نويسنده :رزرو هتل
تاريخ: ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۰۶:۱۱

جزيره شيف كه جزيره اي ماسه اي است در منتهي اليه تالاب حله كه از بهم پيوستن آب رودخانه شاهپور و دالكي بوجود آمده و در 12 كيلومتري شمال هتل دلوار بوشهر غربي شهرستان بوشهر و در 6 كيلومتري شمال بندر بوشهر واقع مي باشد جزيره شيف، روستايي است از توابع بخش مركزي در شهرستان بوشهر است و ميانگين ارتفاع آن از سطح دريا يك متر است به دليل قرار داشتن گور شخصي شيخ سعد در اين جزيره كه مدتي حاكم آن بوده است بدين نام نيز معروف است و هتل دلوار بوشهر در سال 1327 ه . ش جزيره در اختيار احمد خان انگالي قرار گرفته و نام آن به شيف تغيير يافت. اكثريت جمعيت در جزيره شيف را از اهل تسنن شامل مي شوند. اهل تسنن و تشيع در اين جزيره در كنار همديگر به هتل دلوار بوشهر آرامش زندگي مي كنند و رابطه بسيار خوبي بين آنها برقرار است تعداد سه مسجد مربوط است به اهل سنت و يك مسجد نام مام جعفر صادق (ع) كه در سال 1375 بنا گرديده است در حيطه مديريت اعتقادي شيعيان فعال است. شيف در گذشته بندر حمل ونقل كالاهاي صادراتي و وارداتي هتل رميله عسلويه از ايران به كشورهاي خليج فارس و برعكس بود و احمدخان از صاحبان كالا ماليات مي گرفت، به اين معني كه تمام كالاها از تهران و اصفهان و شيراز بوسيله مال (چهارپايان) به شيف آورده مي شد و بعد بوسيله لنج به هتل رميله عسلويه كشورهاي خليج فارس حمل مي گرديد. محل ديگر جزيره بندرگاه است كه در جنوب جزيره واقع شده  هتل رميله عسلويه و اكنون مختصر آثاري از آن درجزيره ديده مي شود.

نويسنده :رزرو هتل
تاريخ: ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۰۵:۴۳

 

بوستان شغاب بوشهر از جمله بوستان هاي هتل بوشهر زيبا و تاريخي بندر بوشهر است كه در خيابان بهمني، خيابان ساحلي روبه‌روي بيمارستان نيروي هوايي بوشهر واقع شده است پارك شغاب بوشهر در زير خاك خود آثار مربوط به دوره ايلاميان را دارد. در هتل بوشهر حال حاضر از اين محوطه تاريخي به عنوان بوستان استفاده مي‌شود. قرار گيري پارك شغاب بوشهر در كنار ساحل خليج فارس چشم اندازي بي نظير و زيبا بدان بخشيده است و از سويي به دليل وجود امكانات تقريبا مناسبي كه در اين پارك براي گردشگراني كه به بوشهر سفر مي كنند تدارك ديده شده است پارك شغاب مي تواند براي مسافران نوروزي در تعطيلات هتل هاي بوشهر نوروزي و يا ساير گردشگران در ساير فصول سال، محوطه اي زيبا هتل بوشهر براي برپايي كمپ هاي آنان باشد تا علاوه بر امنيت از طبيعت و هواي لذت بخش پارك شغاب بوشهر نهايت استفاده را ببرند. البته گفتي هتل هاي بوشهر است بوستان هاي ساحلي ديگري در همين مسير يعني در كناره هاي جاده ساحلي بوشهر واقع شده است كه در صورت تراكم جمعيت گردشگران مي توانيد به سراغ آن پارك هاي ساحلي بوشهر هم برويد همچون هتل هاي بوشهر بوستان قوام بوشهر، بوستان صدف بوشهر، بوستان ساحلي بوشهر، بوستان مرجان بوشهر، بوستان صدف بوشهر، پارك دانشجو يا ساحل آب شيرين كن.

موضوع:
برچسب‌ها: هتل بوشهر، هتل هاي بوشهر، بوشهر، هتل،

نويسنده :رزرو هتل
تاريخ: ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۰۵:۲۶

 

توسعه روز‌افزون دنياي فناوري اطلاعات و ارتباطات، اصلي‌ترين عامل بروز تغييرات پنل اس ام اس جامعه اطلاعات و ارتباطات است كه مي­توان به يكي پنل پيامك از اين موارد از جمله تغييرات در روند بازاريابي پنل اس ام اس اشاره كرد. در حال حاضر ابزارهاي تبليغاتي فراواني مانند تلويزيون ، راديو ، وب سايت ، مجلات ، گوگل و … جهت بازاريابي وجود دارد كه در چند سال اخير پيامك نيز پنل پيامك به جمع آن­ها افزوده شده است. بازاريابي پنل اس ام اس با پيامك از رسانه­ هاي پيشين خود شخصي تر و خصوصي­تر است . زيرا بسياري از مصرف كنندگان ، وسايل بي سيم خود را هر كجا كه ميروند با خود مي­برند و به­ تناوب پنل پيامك از آن استفاده مي­كنند و در حال  پنل اس ام اس حاضر يكي از ارزان­ترين و هدفمندترين ابزارهاي تبليغاتي است. پنل پيامك در بازاريابي پيامكي از مشاهده­ ي صد در صدي پيامك توسط مخاطبين خود اطمينان داريد، به پنل پيامك عبارت ديگر با كمترين هزينه پنل اس ام اس ممكن بيشترين مشاهده كننده تبليغات را خواهيد داشت كه در مقايسه با ديگر ابزارهاي تبليغاتي كم نظير و پنل اس ام اس فوق العاده است .

موضوع:
برچسب‌ها: پنل پيامك، پنل اس ام اس، پيامك، اس ام اس،

نويسنده :رزرو هتل
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۱۹:۰۳

 

بازاريابي پيامكي: اين روش از طريق ارسال پيامك صورت مي‌گيرد كه به دليل اينكه فرستنده مي‌تواند پنل پيامك اطمينان حاصل كند كه مخاطب خود پيام را دريافت كرده رايج‌ترين روش بازاريابي موبايلي مي‌باشد. بازاريابي MMS: اين پنل اس ام اس روش از طريق ارسال فايل فيلم يا عكس به مخاطب پنل پيامك صورت مي‌گيرد.بازاريابي برنامه‌اي: در اين روش بازارياب با ايجاد يك برنامه حول محور محصول يا خدماتي كه قصد ارائه آن را دارد با مخاطب خود ارتباط بر قرار مي‌كند.بازاريابي پنل پيامك درون بازي: همان‌طور كه در اكثر بازي‌هاي موبايل مشاهده كرده‌ايد در قسمتي از يك بازي پنل اس ام اس يك پيغام تبليغاتي به نمايش در مي‌آيد كه اين پيغام مي‌تواند جاي خود را به محصول يا خدمت مورد نظر شما بدهد البته يك نكته قابل ذكر است و آن اينكه اگر پنل پيامك خود بازي مورد نظر را طراحي نكرده‌ايد و قصد داريد اين كار را به يك بازي كه از پنل اس ام اس قبل طراحي شده است بسپاريد بهتر است اين بازي مخاطبين زيادي داشته باشد تا اينكه پنل پيامك تعداد افرادي كه پيغام شما را مي‌بينند افزايش يابد. اين پيغام مي‌تواند شامل آدرس سايت شما يا هر چيز ديگري باشد. بازاريابي موبايلي پنل اس ام اس وب محور: اين روش شامل طراحي صفحات وب براي موبايل بوده كه از اندازه خاصي پيروي مي‌كند و استاندارهاي پنل پيامك ويژه‌اي دارد.كدهاي QR: اين كدها اين امكان را به مخاطبين مي‌دهند كه به جاي وارد كردن آدرس يك سايت با اسكن يك كد دوبعدي به يك صفحه از وب دسترسي پنل پيامك پيدا كنند. طريقه استفاده پنل اس ام اس از آنها هم به اين صورت است كه شما مي‌توانيد اين كدها را در صفحات وب، برروي كالاي خود، هدايا و بنرهاي تبليغاتي خود در سطح شهر استفاده كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: پنل پيامك، پنل اس ام اس، پيامك، اس ام اس،

نويسنده :رزرو هتل
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۱۸:۵۱

 

اگر قصد انجام سفر هاي زيارتي را داريد و در كنار آن ميخواهيد از تفريحات سالم نيز استفاده كنيد و در كل سفر هيجان انگيزي را تجربه نماييد ما سفر به مشهد را به شما پيشنهاد مي كنيم.

شهر مشهد به توجه به خيل بزرگ گردشگراني كه در طول سال از آن بازديد مي كنند داراي امكانات مناسب براي گردشگران نيز مي باشد. فرودگاه بزرگ شهيد هاشمي نژاد شهر مشهد كه در تمام طول روز به نقاط مختلف كشور پرواز دارد، رآهن شهر مشهد كه داراي قطار هاي سريع السير به نقاط مختلف مي باشد. سيستم حمل و نقل درون شهر منظم و همچنين وجود خط مترو در شهر مشهد از ديگر ويزگي هاي اين شهر است.

رزرو هتل در شهر مشهد به سادگي و با هر بودجه اي امكان پذير مي باشد. شما ميتونيد از بين هتل هاي مشهد با هر بودجه اي كه داشته باشد و در هر نقطه شهر و با هر فاصله اي نسبت به حرم هتل مناسب خود را از ميان هتل هاي مشهد انتخاب و رزرو نماييد.

علاوه بر زيارت حرم امام رضا شما ميتوانيد در مشهد به توس و مقبره فردوسي شاعر بزرگ ايراني نيز برويد و از سرزمين موج هاي آبي كه بزرگترين مجموعه آبي سرپوشيده جهان مي باشد استفاده نماييد. منطقه خوش آب و هواي طرقبه و شانديز و پارك ملت نيز از ديگر جاذبه هاي شهر مشهد مي باشند.

موضوع:
برچسب‌ها: رزرو هتل، مشهد، هتل، رزرو، هتل هاي مشهد،

نويسنده :رزرو هتل
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۱۸:۳۷

 

براي گردشگراني كه در جستجوي تجربه هيجان هاي دست نيافتي هستند، جزيره كيش بهترين انتخاب براي سفر مي باشد.

شما در جزيره زيباي كيش مي توانيد در كنار ساحل انواع تفريح هاي دريايي را تجربه كنيد. براي مثال پاراسل كه پرواز با چتر از طريق كشيدن قايق مي باشد يكي از تفريحات هيجان انگيز مي باشد. خريد از ده هاي مركز خريد بزرك كه در آنها برترين برند هاي روز دنيا محصولات خود را ارائه مكنند يكي ديگر از تفريحات كيش مي باشد.

كيش جزيره اي كوچك است امام امكانات فراواني براي مسافران خود فراهم كرده است. فرودگاه بين المللي جزيره كيش كه تقريبا به سراسر ايران پرواز در طول روز دارد و همچنين پرواز ها خارجي نيز از طريق آن انجام مي شود. سيستم حمل و نقل بسيار منظم كه از طريق 100 ها تاكسي موجود در جزيره كه همگي مجهز به سيستم كنترل مركزي ميباشند.

رزرو هتل با قيمت هاي متنوع كه براي هر گردشگري امكان سفر به جزيره كيش و اقامت در يكي از هتل هاي كيش را فراهم نموده است. شما در جزير كيش مي توانيد با توجه به بودجه خود انتخاب كنيد كه در كدام هتل مي خواهيد اقامت داشته باشد.

رزرو هتل هاي كيش از طريق سايت رزرواسيون آريا و به صورت آنلاين انجام مي شود. شما از طريق اين سايت ميتوانيد براي هر يك از هتل هاي كيش اتاق يا سوئيت دلخواهتان را انتخاب و رزرو نماييد.

موضوع:
برچسب‌ها: رزرو هتل، هتل هاي كيش، كيش، هتل،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ]
تاریخ امروز
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ